Vítejte na stránkách FitKids.

 • Jsme rádi, že jste nás na internetu vyhledali a věříme, že zde naleznete informace, které hledáte. Pokud ne, rádi Vám poskytneme další informace na kontaktech uvedených na této stránce.
 • Jsme dětská sportovní agentura

  pro Vaše miláčky mrštné, hbité i ty lenošivé od 3 let, ale i pro teenagery, kteří se jen třeba chtějí zdokonalit v lyžování či v jízdě na kolech i kolečkových bruslích a přitom se pobavit a být mezi "svými", kteří chápou a rozumí jejich potřebám a pocitům svobody při sportování tohoto druhu. Naším cílem není vychovat vrcholové sportovce (i když přirozené talenty rozeznáme a rádi jim poskytneme rady, jak jejich talent dál rozvíjet), jsme tu ale pro ty, kteří chtějí sportovat a přitom se chtějí bavit a ne se podřizovat představám trenérů a poslouchat jejich kritiku. Jsme tu pro ty, kteří chtějí mít radost z pohybu a když se jim bude dařit, postoupí do specializovaného kroužku. Jsme tu pro ty, kteří svůj sport hledají. Jsme tu pro ty, kteří v sobě hledají sportovního ducha. S námi to dokáží.
 • FitKids, zapsaný spolek, byl založen na podzim roku 2014.

  Zkušenosti, které jsme posbírali za dlouhá léta práce s dětmi pod hlavičkou jiných firem a sdružení, nápady, které se nám pro další aktivity s dětmi v hlavě rodily a v neposlední řadě chuť dělat věci tak, jak je chceme dělat my, nás vedly k osamostatnění se a založení FitKids. Zatím máme nejvíc práce se startem našeho spolku, ale už od prvních dnů se nám daří naplňovat naše hlavní krédo: dělat radost dětem...

Kontakt

 • Telefon:

  +420 778 068 338 (+420 778 068 335-8)
 • E-mail

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Adresa

  Palackého 30/a
  46601, Jablonec nad Nisou
  Česká republika
Zadejte prosím svoje jméno
Zadejte prosím svůj telefon
Zadejte platný e-mail E-mail není ve správném formátu
Zde napište svoji zprávu

Kde nás najdete?

Naši partneři

Sporteen
Sport Albi
Longboardee
Voplasto
Ghost
Poc
Javorník

Fit Kids
Moderní aktivity pro děti