Celoroční kroužek FitKids

Celoroční kroužek FitKids

vychází ze samých základů naší filozofie práce s dětmi: nemá za cíl vychovávat výkonnostní sportovce (k tomu ještě dále v textu), ale nabídnout smysluplnou náplň volného času pro každé dítě, které netrpí odporem k pohybu - a to ve skutečnosti netrpí žádné. Máme recepty, jak rozpohybovat i ty z dětí, u kterých byste v to určitě nevěřili. Ze zkušeností Vám můžeme říci, že i takoví chodí z kroužku s úsměvem a zapomínají na svůj odpor k pohybu. U nás se ale nenudí ani ti z nejživějších, neposedové. Pro ně umíme v průběhu téhož kroužku připravit program, který je zabaví. Zkrátka - celoroční kroužek FitKids je pro každého.

Kroužek se schází dvakrát týdně na 2 hodiny.

Pokud v rámci kroužku narazíme na přirozený sportovní talent, určitě mu nebudeme bránit v dalším rozvoji a doporučíme mu klub nebo oddíl, ve kterém by bylo vhodné v dalším zdokonalování dovedností a rozvoji talentu pro konkrétní sport pokračovat. Přesto bude každý takový člen kroužku FitKids i nadále vítán, ponecháváme mu plnou svobodu rozhodnutí. Naším cílem je radost dětí.

Lokality


V rámci Celoročního kroužku provozujeme zejména tyto aktivity:

 • Podzim

  cyklistika, všesportovní aktivity v tělocvičně, později bazén, cyklistické víkendy
 • Zima

  bazén, lezecká stěna a celkem čtyři lyžařské víkendy (opět bez rozlišení, kdo je naprostý začátečník a kdo téměř závodní sjezdař, máme instruktory pro všechny stupně pokročilosti)
 • Předjaří

  bazén a tělocvična
 • Jaro

  cyklistika a na počátku ještě tělocvična, cyklistické víkendy
Celkový rozsah kroužku je cca. 108 hodin sportu v průběhu týdne a zhruba 58 hodin aktivit o víkendech (v sezóně 2017/2018 víkendy prodlouženy o celkem 10 hodin).

Nejspíš Vás bude zajímat cena takového kroužku. Tedy, celoroční aktivity tohoto kroužku v plném rozsahu stojí u prvního dítěte celkem 17.000 Kč ročně, které se platí ve čtyřech splátkách po 4.250 Kč ve zhruba dvouměsíčním odstupu. V této částce jsou zahrnuty všechny vstupy (bazén a tělocvična), permanentky na lyžařské vleky, doprava do a z lyžařských areálů (podle povětrnostních podmínek), odpovídající počet instruktorů s odpovídajícím certifikátem (například na lyžařském výcviku je to 1 instruktor na maximálně 4 začátečníky nebo maximálně 8 velmi pokročilých), pojištění a na lyžařských víkendech je v ceně i teplý čaj.

Chápeme, že tato částka není právě malá a při sourozencích už vůbec ne, ale proto nabízíme rozložení této částky do čtyř splátek a také nabízíme sourozeneckou slevu - druhý a každý další účastník z téže rodiny má slevu až 2.000 Kč za celoroční aktivity. Nabízíme také různé kombinace (například jen jeden den v týdnu), ale vše je omezeno tím, abychom dokázali za danou částku kroužek vůbec nabídnout. Při zápisu do kroužku mají přednost zájemci o plný rozsah kroužku.

Termíny

Liberecký kroužek zahajuje činnost první lekcí 18.09.2017 a uukončí činnost poslední lekcí 20.06.2018.

Jablonecký kroužek zahajuje činnost první lekcí 19.09.2017 a ukončí činnost poslední lekcí 21.06.2018.

 


Podzimní víkendy

 • 23. - 24.09.17
  Společný víkend v Jablonci nad Nisou
 • 07. - 08.10.17
  Bikepark Zásada nebo Jablonec nad Nisou nebo sportovní areál Vesec
 • 21.10.17
  Lezecká stěna Šutr pro jablonecký kroužek
 • 22.10.17
  Lezecká stěna Šurt pro liberecký kroužek
 • 11.11.17
  Lezecká stěna Šutr pro liberecký kroužek
 • 12.11.17
  Lezecká aréna Šutr pro jablonecký kroužek
 • 16.12.17
  Předvánoční řádění v Babylonu - není součástí programu kroužků, tento program je dárkem zdarma pro děti z našich kroužků

Zimní víkendy

 • 06. - 07.01.18
  Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny
 • 20. - 21.01.18
  Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny
 • 10. - 11.02.18
  Lyžování areál Bedřichov - Nová Ves, U Vodárny
 • 03. - 04.03.18
  Lyžování dle sněhových podmínek

Jarní víkendy

 • 28. - 29.04.18
  Jablonec Sk8 (sobota) a turistický výlet (neděle)
 • 19. - 20.05.18
  Společný víkend kola + inline (lokalitu upřesníme později)
 • 02. - 03.06.18
  Společný víkend kola + inline (lokalitu upřesníme později)
 • 16.06.18
  Závěrečná rozlučka s ohňostrojem
Pokud máte jakékoli podrobnější dotazy neváhejte nás obratem kontaktovat, bez váhání i telefonicky pro rychlejší vyřízení.
V přílohách naleznete Informační dopis (bude dodán, jakmile budeme znát přesné termíny a dispozice využívaných areálů), ceník a přihlášky - rozdělené podle kroužků - tedy kroužek Liberec a kroužek Jablonec - identifikaci správné přihlášky naleznete v názvu souboru.

Věnujte prosím zvýšenou pozornost Sdělení organizátora kroužku a Všeobecným podmínkám Všesportovního kroužku FitKids.

Naši partneři

Sporteen
Sport Albi
Longboardee
Voplasto
Ghost
Poc
Javorník

Fit Kids
Moderní aktivity pro děti