Lyžařské víkendy

Lyžařské víkendy

jsou určeny pro všechny děti, od nejmenších už ve věku zhruba 4 let, až po mladé zdatné lyžaře-závodníky bez ohledu na věk. Pro každou skupinu, ať už věkovou nebo dovednostní, máme připraveny programy pro kurzy, které je naučí základním dovednostem, pomohou jim jejich schopnosti dále rozvíjet a nebo jim nabídnout seznámení s dalšími navazujícími lyžařskými aktivitami, ať už ty ve specializovaných snowparcích a skiparcích (freestyle) nebo ve volné přírodě (freeride). Nejdeme do extrému, ale znalosti nabyté při takovém lehkém a bezpečnémseznámení s těmito sporty umožní malým lyžařům lépe zvládat nástrahy na neupravených sjezdovkách - a přiznejme si, to není v Čechách minimálně po poledni nic výjimečného.
Při všech lyžařských aktivitách důsledně dbáme nejen na používání ochranné přilby a doporučujeme rovněž použití ochranného páteřního pásu, protože pády a srážky jsou prostě existujícím rizikem - a proč se na něj nepřipravit, když to lze. Vyprávět o svých zraněních z lyží jako starý lyžař možná večer u krbu někoho zaujme, ale přece je lépe učit se z chyb druhých :)
Místo konání Fitkids lyžařké školy bude odvislé na momentálních sněhových podmínkách, ale budeme se snažit působit převážně v areálu U vodárny v Bedřichově, který je umělě zasněžován. A bude v něm letos postaven i dětský snowpark.
V případě příznivého počasí a dostatku sněhu bychom rádí dětem dopřáli lyžování ve více areálech konkrétně na Nové Vsi, ve Smržovce, v Zásadě a na Bedřichově. Ale nebojte se ,:-) případných změnách lokalit Vás rodiče budeme vždy dopředu informovat prostřednictvým SMS zprávy vždy večer před víkendem.
Podmínkou a cílem všech aktivit je samozřejmě to, aby se děti při aktivitě bavily, nic není předepsáno a program budeme přizpůsobovat aktuálnímu složení táborového týmu dětí, jejich přáním a zájmům a také - pro jejich bezpečnost - jejich dovednostem.
Kapacita táborů je vzhledem ke kapacitě klubovny omezena.
Termíny lyžařských víkendů:
  • 12.- 13. ledna 2019

  • 26. ledna 2019

  • 16.- 17. února 2019

Popis lyžařských víkendu:

Sraz Libereckých závodníků vždy v 7:45 Na rybníčku, na parkovišti.zde nám předáde nejen své ratolesti ale i vybavení jako jsou lyže a boty.
Sraz Jabloneckých závodníku vždy v 7:50 ráno v klubovně Fitkids 1. patro na Palackého 30 (obchdní centrum U kapličky) Jablonec Mšeno.

V rámci Fitkids služby pro Vás,jsme schopni Vám vybavení samozřejme zapujčit a také samozřejme vybavení si u nás po dobu trvání akce uschovat ,ušetříme Vám tak ranní nakládání nejen dětí ale i vybavení... :)

Pro děti prosíme připravte sebou svačinku,teplý čaj mají děti k dispozici po celou dobu kurzu.

K přezkačům přibalte náhradní rukavice.Doporučujeme také kuklu do přilby, kapesníčky a malou sladkost do baťužku.

Poté následuje odjez v 8:00 na sjezdovku s naším smluvním přepravcem autobusem nebo minibusem.Je samozřejmostí, že můžete své děti přivézt přímo na sjezdovku (cena za dopravu Vám bude odečtena).

Po příjezdu na sjezdovku, na které je pro děti připravené zázemí v podobě vytápěné místnosti kde se budeme přezouvat, svačit na nabírat energii k dalším výkonům.

Rozdělení do skupin dle šikovnosti a věku bude vždy jakmile se rozcvičíme a protáhneme.

Pak už nám nic nebude bránit abychom si začali užívat lyžování.Každá výuková lekce trvá 1hod.15min.

Následuje 20ti až 30ti minutová přestávka na svačinu a občerstvení a hurá znovu na sjezdovku,kde budeme pokračovat v dalším bloku trvajíčím opět 1hod.a 15min. Po ukončení výuky návrat autobusem zpět do Fitkids klubu v Jablonci Palackého 30, kde si své malé lyžaře vyzvednete. Liberečtí se vrací opět na Rybníček.

Jak své dítě přihlásím a kolik zaplatím?

Přihláška je ke stažení je zde, nebo telefonicky na tel.: 778068336 (Jana)

Ceny:

víkend (2 dny): 1700 Kč Jablonec, 1800 Kč Liberec

Sourozenecká sleva 100 kč /1 dítě

Cena bez dopravy: - 100 kč/ lekce

Cena zahrnuje doprava z a do Lbc či Jbc, 3 hodiny lyžování, permanentky, pojištění, pitný režim, úschovnu, instruktory max. 6 dětí na 1, odměnu a diplom na závěr kurzu.

Naši partneři

Sporteen
Sport Albi
Longboardee
Voplasto
Ghost
Poc
Javorník

Fit Kids
Moderní aktivity pro děti