Rodinné pobyty

ZAJIŠTĚNÍ KOMPLETNÍ RODINNÉ DOVOLENÉ SE SPORTOVNÍM PROGRAMEM PRO DĚTI JAK V ČR TAK ZAHRANIČÍ.

Součástí základní nabídky je dopolední cyklistický či lyžařský program pro děti. Možnost individuální volby termínu, dle volných kapacit.

vychází ze samých základů naší filozofie práce s dětmi: nemá za cíl vychovávat výkonnostní sportovce (k tomu ještě dále v textu), ale nabídnout smysluplnou náplň volného času pro každé dítě, které netrpí odporem k pohybu - a to ve skutečnosti netrpí žádné. Máme recepty, jak rozpohybovat i ty z dětí, u kterých byste v to určitě nevěřili. Ze zkušeností Vám můžeme říci, že i takoví chodí z kroužku s úsměvem a zapomínají na svůj odpor k pohybu. U nás se ale nenudí ani ti z nejživějších, neposedové. Pro ně umíme v průběhu téhož kroužku připravit program, který je zabaví. Zkrátka - celoroční kroužek FitKids je pro každého.

Lokality


Všechny naše programy jsme také schopni uskutečnit v lokalitách vybraných dle Vašich potřeb. Včetně atraktivních zahraničních lokalit. Rakousko, Itálie, Francie.

Naše domovské lokality pro letní a zimní aktivity jsou v srdci jizerských hor. Bedřichov, Janov nad Nisou , Jablonec n N. , Nové Město pod Smrkem, Liberec.

Hlavní výhodou našich pobytů je plnohodnotný a organizovaný program pro děti, kde rodičům zbývá aspoň několik hodin k opravdovému odpočinku na zasloužené dovolené. 

Sportovní aktivity můžou být uzpůsobeny pouze pro děti nebo i dospělé. 

Všechny tyto programy jsme schopni vytvořit přesně na míru, a v požadovaném rozsahu. Sportovní program může být pro děti dopolední i odpolední. 

 

Modelový příklad pobytu v kompletním zajištění viz. Příloha. 

Cena je vždy individuální dle výběru jednotlivých aktivit a doplňkových služeb. 

 

Doplňkové programy jsou se sportovní tématikou s důrazem na moderní sporty. A jejich bezpečné zvládnutí. 

Odpolední animační programy či výlety s naším animátorem mohou být také součástí.

Samozřejmostí je zajištění kvalifikovaného personálu,  ubytování a stravování.

V případě zájmu nás kontaktujte a obratem Vás oslovíme s nabídkou. 

Naši partneři

Sporteen
Sport Albi
Longboardee
Voplasto
Ghost
Poc
Javorník

Fit Kids
Moderní aktivity pro děti