Harmonizační pobyty

Pro základní školy

v rámci harmonizačních pobytů a ostatních aktivit dle individuálních ŠVP jednotlivých škol. Pořádáme tématické sportovní kurzy.

A to se zaměřením zejména na lyžování a cyklistiku. Zvyšování technických i fyzických dovedností žáků ve výše zmíněných disciplínách.

Program jsme schopni zajistit včetně ubytování , dopravy , personálu a vybavení, dle specifických požadavků školy.

Naše domovské lokality pro letní a zimní aktivity jsou v srdci jizerských hor. Nové město pod smrkem , Tanvald , Liberec , Jablonec n. N. 

Všechny naše programy jsme také schopni uskutečnit v lokalitách vybrané dle potřeb školy. Včetně atraktivních zahraničních lokalit. 

Zajišťujeme také možnost 24 hodinového dohledu kvalifikovaným personálem. Největší výhodou tohoto modelu je snížení počtu personálu zajišťující Vaše škola. 

Lokality


Všechny tyto programy utváříme přesně na míru jednotlivým školám. 

Modelový příklad pobytu v kompletním zajištění viz. Příloha. 

Cena je vždy individuální dle výběru jednotlivých aktivit a doplňkových služeb. 

V případě zájmu nás kontaktujte a obratem Vás oslovíme s nabídkou. 

Cyklistický i lyžařský program je z důrazem na moderní pojetí těchto sportů s prvky freestyle a freeride a to použitím nejmodernějších výukových metod a postupů, se zaměřením na bezpečnost. 

Metodika cyklistického kurzu je zaměřena na zdokonalení technické obratnosti s použitím nejmodernějších výukových prvků , kde se v bezpečném prostředí setkají se simulací reálných nástrah v terénu i silničním provozu. 

Pro nejzkušenější cyklisty máme nácvik složitějších prvků jízdy v terénu, trénink stability, ukázky jízdy v terénu a další.

Programy jsou realizovány pod dohledem zkušených instruktorů a provázené work shopy pod vedením jezdců české i světové bikové a lyžařské špičky ( Tomáš Zejda, Vilibad Vítek, Tomáš Slavík, Ondřej Štěpánek, Tomáš Drahovzal…) 

Máme také vytipované penziony , které jsou uzpůsobené na školní pobyty a jsou v dosažitelné vzdálenosti od jednotlivých sportovišť. 

Naši partneři

Sporteen
Sport Albi
Longboardee
Voplasto
Ghost
Poc
Javorník

Fit Kids
Moderní aktivity pro děti